В Австрії застрелили політичного емігранта,який критикував лідера Чечні Кадирова

В Австрії застрелили політичного емігранта,який критикував лідера Чечні Кадирова

07.07.20 14:09 0 761
Неподалік Відня, у місті Герасдорф, пострілом в голову 4 липня був убитий уродженець Чечні. Як повідомляють джерела Кавказ.Реалії, йдеться про Маміхана Умарова, відомого як «Анзор з Відня».

Він називав себе колишнім співробітником Міністерства шаріатської державної безпеки сепаратистської республіки Ічкерія, критикував главу Чечні Рамзана Кадирова і стверджував, що російські спецслужби пов'язані з замахами на політемігрантів і колишніх чеченських сепаратистів в Європі. Він звернувся за отриманням політичного притулку.

Газета ?sterreich повідомила, що злочин стався о 19:30 за місцевим часом біля торгового центру G3. Підозрюваний у вбивстві пересувався на автомобілі сріблястого кольору. Поліція його затримала в місті Лінці.

«Стріляв уродженець Чечні», – повідомив редакції Кавказ.Реалії представник однієї з чеченських діаспор у Європі. Він також підтвердив, що вбитий – Маміхан Умаров.

26 лютого в Швеції було скоєно напад на опозиційного чеченського блогера Тумсо Абдурахманова. У березні минулого року голова парламенту Чечні Магомед Даудов оголосив Абдурахманову кровну помсту.

У червні Федеральна прокуратура Німеччини висунула звинувачення підозрюваному в замовному вбивстві колишнього чеченського польового командира Зелімхана Хангошвілі. Підозрюваний – громадянин Росії. Влада Німеччини впевнена, що він діяв на замовлення російської влади.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Буславець розповіла про ...
Наступна новина: Ми давали координати ...

КОМЕНТАРІ