«Я не розраховувала, що мене визнають невинуватою. Ми подамо апеляцію… Найбільший успіх у тому, що мені не заборонили займатися професією», – сказала Прокоп'єва.
Її прихильники, які називають справу наступом на свободу слова, в залі суду вигукували «Ганьба», коли суддя зачитував вирок.
Сторона обвинувачення просила для Прокоп'євої шість років позбавлення волі і чотирирічної заборони на роботу журналістом.
Світлану Прокоп'єву звинувачували в публічному виправданні і пропаганді тероризму через її авторську колонку на «Ехо Москви в Пскові».
В ефірі журналістка висловила свою позицію про причини теракту в Архангельському управлінні ФСБ. Вона припустила, що вчинок Михайла Жлобіцкого, який загинув у результаті вибуху, міг бути спровокований політикою влади. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Росія: під час пікетів на підтримку Світлани Прокоп'євої затримали журналістів
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: ДСНС попереджає про грози ...
Наступна новина: Бойовики обстрілювали ...
Mikhail Zborovskiy (екс Cosmobet): від інтуїції ...
Как приварной винт сокращает операции в листовом корпусе
Почему варикоз может усиливаться после рабочего дня
Секційна огорожа – сучасне, надійне та довговічне рішення для огородження території
Почему сосудистые сеточки — не всегда только косметический дефект
Відновлення жіночого здоровя: нутритивна підтримка та вітаміни після медичних втручань
Топ-5 ролів, які вам сподобаються