У Рівненській області за хабар у 12 тис.грн. голова сільської ради може отримати 10 років ув’язнення

У Рівненській області за хабар у 12 тис.грн. голова сільської ради може отримати 10 років ув’язнення

09.07.20 11:52 0 297
Прокуратурою Рівненської області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно голови однієї із сільських рад Володимирецького району. Його звинувачують у кримінальному правопорушенні, передбаченому ч. 3 ст. 368 КК України (вимагання та одержання неправомірної вигоди).

Досудове слідство встановило, що посадовець вимагав і одержав 12 тис. грн. неправомірної вигоди від приватного підприємця. За це обіцяв сприяння у безперешкодному користуванні земельною ділянкою, яка перебуває у комунальній власності сільської ради, під приміщеннями колишнього колгоспу, без укладення відповідного договору.

Після одержання неправомірної вигоди, у квітні цього року, посадовця затримано, а грошові кошти вилучено. Обвинувальний акт скерований для розгляду у Володимирецький районний суд.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими СУ ГУНП в Рівненській області за оперативного супроводу працівників УСР в Рівненській області ДСР Національної поліції України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ