На Тернопіллі ми підтримували і будемо підтримувати всіх,хто створює робочі місця і наповнює місцеві бюджети,- Володимир Труш

На Тернопіллі ми підтримували і будемо підтримувати всіх,хто створює робочі місця і наповнює місцеві бюджети,- Володимир Труш

09.07.20 11:21 0 260
В рамках робочої поїздки у Бережанський район голова ОДА Володимир Труш відвідав ТзОВ «Христина». За словами керівника підприємства Володимира Федчишина, тут постійно проводяться роботи щодо модернізації. На стадії завершення - реалізація проєкту «Будівництво фабрики по виробництву гофрокартонної тари та упаковки» (виготовлення коробок різних форм складності, яйце- решітки, лита тара та інше). Однією із переваг діяльності підприємства є надання безкоштовних зразків готової продукції своїм клієнтам, а існуючий на підприємстві автопарк дає змогу здійснювати доставку замовленої продукції до клієнта у зручний для нього час.

На даний час збудовано приміщення, облаштовано парову котельню, встановлено одну виробничу лінію. В рамках реалізації проєкту заплановано виготовляти гофрокартон із відходів, які залишаються після виробництва готової продукції.

Володимир Труш наголосив, що обласна влада підтримувала і буде підтримувати всіх, хто створює робочі місця і наповнює місцеві бюджети.

«Ще в лютому власники підприємства планували встановити нове обладнання корейського виробництва для виготовлення одноразової тари – тарілок, вилок тощо. Однак COVID-19 вніс свої корективи. Корейські спеціалісти, які мали запустити та протестувати обладнання, через епідемію не змогли прилетіти в Україну. Та сподіваюся, скоро ситуація у світі стабілізується, кордони відкриють і підприємство розпочне роботу в цьому напрямку.Із запуском нової лінії виробництва тут буде створено 120 нових робочих місць. Зараз оборот підприємства становить 78 млн. грн. в рік. Після запуску нового обладнання цей показник зросте втричі. А це додаткові податки і надходження в бюджет. Тішить, що місцеві підприємці попри усі труднощі знаходять спосіб збільшувати потужності та створювати нові робочі місця», - зазначив Володимир Труш.

Довідково. Підприємство засноване в 1997 році і спеціалізується на виробництві гофрованого паперу та картону, паперової та картонної тари (КВЕД 17.21). Крім цього підприємство надає транспортно-експедиційні послуги. На сьогоднішній день тут працює 45 чоловік, середня заробітна плата–8240 грн.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Кількість інфікованих ...
Наступна новина: Уряд підтримав відстрочку з ...

КОМЕНТАРІ