Жителі Тернопільщини можуть пройти тестування методом ІФА

Жителі Тернопільщини можуть пройти тестування методом ІФА

09.07.20 11:36 0 279
Жителі Тернопільщини можуть пройти тестування методом імуноферментного аналізу (ІФА) на визначення імуоглобулінів M та G.

Про це повідомила в. о. директора ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України» Оксана Чаи?чук 8 липня, під час позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації.

«На сьогоднішній день ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України» - єдиний лабораторний центр у Західному регіоні, який проводить такі тестування. Щоб пройти тестування, потрібно звернутися в Тернопільську міську санітарно-епідеміологічну станцію (м. Тернопіль, вул. Острозького, 21А)», - констатувала Оксана Чаи?чук.

За її словами, на Тернопільщині методом ІФА обстежено 1471 особу: 323 особи на наявність класу Ig М до вірусу SARS-CoV-2, у 16 осіб виявлені позитивні результати (вказують на гострий перебіг хвороби) і 1148 осіб на наявність класу Ig G до вірусу SARS-CoV-2. У 28 осіб виявлені позитивні результати (вказують на наявність імунітету).

Нагадаємо, в Тернопільській області метод імуноферментного аналізу (ІФА) для визначення коронавірусу почали використовувати наприкінці травня. Цей тест дозволяє знайти в організмі людини антитіла до коронавірусу. Імуоглобуліни бувають трьох класів. Наявність того чи іншого типу дозволяє визначити, чи хворіє людина чи можливо вона вже перехворіла.

Методику ІФА використовують в 2-х напрямках: для лабораторної діагностики гострих випадків, при цьому визначаються імуноглобуліни М. І для оцінки колективного імунітету, коли визначаються імуноглобуліни G.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Число хворих на COVID-19 у ...
Наступна новина: Угорщина закликає Україну ...

КОМЕНТАРІ