У Рівненській області замість будівництва – бочки для випалювання деревного вугілля

У Рівненській області замість будівництва – бочки для випалювання деревного вугілля

10.07.20 10:07 0 330
Прокурорами Рокитнівського відділу Сарненської місцевої прокуратури, спільно з працівниками Рокитнівського ВП Сарненського ВП ГУНП в області, в ході досудового розслідування кримінального провадження за ст. 254 КК України (Безгосподарське використання земель) на підставі ухвали слідчого судді, 08.07.2020 проведено огляд житлового господарства в одному з населених пунктів Рокитнівського району.

За його результатами вилучено 4 піролізні печі для випалювання деревного вугілля та 14 тонн деревного вугілля, частина якого запакована в політиленові мішки, інша знаходиться в печах.

Встановлено, що випалювання деревного вугілля на земельній ділянці здійснюється всупереч цільовому призначенню землі, оскільки вказана ділянка повинна використовуватися для житлової та громадської забудови. Крім того, відсутні дозволи на викиди в атмосферне повітря, власник ділянки не зареєстрований, як фізична особа-підприємець, не дотримані вимоги пожежної безпеки, враховуючи специфіку даного виробництва відсутня пожежна водойма, місце для відходів, пожежобезпечний склад тощо. Також встановлено відсутність документів на піролізні печі, сировину у виді дров твердих порід, а також технічного паспорту на кожну бочку, та сертифікату її відповідності для використання.

Усе знайдене вилучено, вирішується питання накладення арешту на це майно.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Долар коштує менш як 27 ...

КОМЕНТАРІ