На Тернопільщині запрацював Центр розвитку громадської активності

На Тернопільщині запрацював Центр розвитку громадської активності

10.07.20 12:08 0 821
У Тернополі відбулося відкриття Центру розвитку громадської активності. Проєкт спрямований на підтримку активних громадян шести областей України: Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Хмельницької та Чернівецької.

З відкриттям центру громадських активістів привітав заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Віктор Устенко та побажав досягнути значного успіху не лише на теренах області, а й за її межами.

«Робота таких центрів надзвичайно потрібна для суспільства, адже багато громадських активістів зупиняються на шляху, коли зустрічаються з першими перепонами. Тому дуже важливо, щоб були ось такі центри, куди можна звернутися за допомогою й отримати вчасну фахову консультацію для реалізації свого проєкту. Ми будемо підтримувати такі організації й сприяти їхньому розвитку», - зазначив Віктор Устенко.

Молоді активісти з громад та неурядових організацій у центрі матимуть можливість отримати консультації з правових, фінансових та фандрейзингових питань, заручитись підтримкою однодумців та обмінятись досвідом.

В рамках проєкту заплановано провести низку форумів та тренінгів для лідерів громадських організацій.

«Ми вирішили, що потрібно підтримувати громадських активістів 24/7. Тому організували такий центр, який надаватиме ряд послуг – від консультацій до проведення різних заходів. Плануємо, що у Тернополі і ще в 5-ти областях західної України будуть створені такі коаліції громадської активності», - зазначив керівник ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» Максим Черкашин.

З метою практичної реалізації проєкту та залучення експертів Центру до підготовки та оцінки проєктів, поданих об'єднаними територіальними громадами, укладено угоду про співробітництво між «Освітньо-аналітичним центром розвитку громад» та управлінням міжнародного співробітництва та фандрайзингу облдержадміністрації

Довідково: проєкт реалізовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад», за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Керівник ГО – Максим Черкашин, співорганізатор музичного фестивалю "Файне місто".

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Білорусь: у справі ...

КОМЕНТАРІ