В Україні у тестовому режимі запускають електронні лікарняні – МОЗ

В Україні у тестовому режимі запускають електронні лікарняні – МОЗ

10.07.20 10:47 0 316
Міністерство охорони здоров'я у тестовому режимі запускає електронні лікарняні на базі сервісу Пенсійного фонду, повідомив заступник міністра охорони здоров'я з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ярослав Кучер.

«В електронній системі охорони здоров'я наразі розробляється базовий функціонал електронних медичних висновків. Це скоротить час і дасть змогу далі працювати з цією інформацією. Один із таких висновків – тимчасові листки непрацездатності (лікарняні). Наразі у нас в роботі підготовка нормативно-правових актів, яка забезпечить роботу лікарняних. Ми запускаємо електронні лікарняні в два етапи», – сказав посадовець.

За словами Кучера, Пенсійний фонд розробив спеціальний веб-інтерфейс на своєму сайті, де лікар за допомогою електронного цифрового підпису може вносити інформацію про пацієнта щодо його тимчасової непрацездатності. Далі в автоматичному режимі всім службам ця інформація надаватиметься з бази даних Пенсійного фонду. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Застосунком «Дія» користується 2,3 мільйона українців – Зеленський

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ