Перед цим співробітники компанії «Норильськтрансгаз», якій належить трубопровід, повідомили про розлив 20 тонн керосину. Там заявляли, що загрози здоров'ю людей немає і що вживаються всі необхідні заходи для збору палива.
Наприкінці травня в результаті аварії на ТЕЦ-3 в Норильську, яка також належить «Норнікелю», розлилася 21 тисяча тонн нафтопродуктів. Вони потрапили в ріки Далдикан та Амбарна, а звідти – в озеро П'ясино. Екологи заявили про найбільшу в російській Арктиці екологічну катастрофу.
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Путін не пов’язує ...
Наступна новина: Росія: у Хабаровську другий ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Припой для пайки: что нужно знать
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим