НБУ посилив гривню на три копійки щодо долара – довідковий курс

НБУ посилив гривню на три копійки щодо долара – довідковий курс

16.07.20 16:10 0 1609
Національний банк України встановив опівдні 15 липня довідкове значення курсу 27 гривень 11 копійок за долар, це на три копійки менше за офіційний курс на . Перед тим кілька днів регулятор фіксував послаблення національної валюти.

За даними Finance.ua, станом на 12:45 котирування зросли до 27 гривень 13–15 копійок за долар (з ранкового рівня 27 гривень 6–9 копійок).

«Ближче до 12-ї години попит на долар поступово зростає. Періодично з'являються і нерезиденти, які скуповують валюту», – відзначають експерти сайту «Мінфін».

У широкому коридорі 26,5–27 гривень за долар національна валюта перебувала понад два місяці – від кінця квітня до початку липня. Зроблена 1 липня заява ексголови НБУ Якова Смолія про відставку через політичний тиск на нього спричинила зростання котирувань до 27 гривень 20 копійок за долар і навіть вище. Упродовж кількох торгових сесій ситуація стабілізувалася, але зараз котирування знову стали вищими за 27 гривень за долар. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: МВФ висловив Зеленському «занепокоєння щодо тиску на НБУ»

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Білорусь: біля ЦВК ...

КОМЕНТАРІ