У річках на заході України можливий підйом рівнів води,підтоплень населених пунктів немає – ДСНС

У річках на заході України можливий підйом рівнів води,підтоплень населених пунктів немає – ДСНС

20.07.20 08:09 0 325
У Держслужбі з надзвичайних ситуацій повідомили, що 19 липня вдень в Карпатах і на Закарпатті очікуються значні дощі, які оцінюють у перший (жовтий) рівень небезпечності.

Згідно з повідомленням, станом на ранок 19 липня на території західних областей підтоплених населених пунктів немає. Водночас до 20 липня на річках Прип'ять та Стохiд у Волинській області буде утримуватись перевищення вiдмiтки затоплення сiльгоспугiдь, присадибних дiлянок в окремих прирiчкових населених пунктах Ратнiвського i Любешiвського районiв.

Також до 20 липня на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано- Франкiвська обл.) очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,2 – 1 метра.

«Можливий вихід води на окремі ділянки річкових заплав, без решти негативних наслідків. При значних дощах можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку», – йдеться в повідомленні.

Крім того, на 19 липня у Хмельницькій, Миколаївській, Херсонській, Донецькій областях та в Криму переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки, попереджає ДСНС.

Наприкінці червня захід України вразили сильні повені, що завдали значних руйнувань і підтоплень. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Затоплення на заході України перевершує масштаб 2008 року – прем'єр

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: «Центренерго» заробляє ...

КОМЕНТАРІ