Тернопілля: у рамках програми «Велике будівництво» триває капітальний ремонт НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ»

Тернопілля: у рамках програми «Велике будівництво» триває капітальний ремонт НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ»

20.07.20 10:35 0 305
У рамках президентської програми «Велике будівництво» триває капітальний ремонт навчально-виховного комплексу «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад». Зараз підрядна організація виконує комплекс робіт з утеплення фасаду.

Проінспектував хід робіт перший заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Дем`янчук під час робочої поїздки у Байковецьку ОТГ.

«Завдяки ініціативі Президента України цього року буде оновлено заклади, які роками потребували капітального ремонту. У цій школі навчається 180 учнів. Тому нам дуже важливо, щоб тут були створені максимально комфортні умови для навчання. Сподіваємося, підрядна організація вчасно виконає всі роботи, і 1 вересня школярі прийдуть в оновлену школу», - наголосив Ігор Дем`янчук.

Він звернув увагу, що всі об`єкти, які реалізовуються в області в рамках програми «Велике будівництво», - на постійному контролі керівництва ОДА.

Вартість проекту - понад 8 млн. грн. Зокрема, 4 млн. 200 тис. грн. - кошти Державного фонду регіонального розвитку, 4 млн. грн. - кошти місцевого бюджету. Також у планах - утеплення цоколя, заміна вікон, дверей, влаштування дашків над входами.

Нагадаємо, програма «Велике будівництво» ініційована Президентом України Володимиром Зеленським. Вона передбачає масштабну розбудову інфраструктури України і включає майже 380 об'єктів. Очікується, що в її межах буде відремонтовано 4 тисячі кілометрів доріг державного значення, на що передбачено понад 85 млрд грн. Також цього року в Україні мають побудувати чи реконструювати 100 шкіл, 100 садочків, 100 стадіонів і придбати 100 шкільних автобусів.

В рамках реалізації національного проєкту «Велике будівництво» в Тернопільській області триває будівництво, реконструкція, капітальний ремонт 5 шкіл, 5 садочків і 6 об'єктів спорту. А також - 237 км місцевих, комунальних і державних доріг.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ