Девальвація триває: НБУ послабив гривню ще на 22 копійки щодо долара

Девальвація триває: НБУ послабив гривню ще на 22 копійки щодо долара

22.07.20 08:06 0 318
Національний банк України встановив опівдні 20 липня довідкове значення курсу 27 гривень 58 копійок за долар, це на 22 копійки більше за офіційний курс на .

На українському міжбанківському валютному ринку також триває знецінення національної валюти. За даними Finance.ua, станом на 12:20 котирування сягнули 27 гривень 63–65 копійок за долар.

«Як ми і попереджали у своєму ранковому прогнозі, в даний час на ринку експортери не поспішають швидко продавати валюту, притримуючи основні обсяги до максимального зростання котирувань. На торги вийшли нерезиденти з купівлею долара через «Сітібанк», що також працює проти гривні», – вказують експерти сайту «Мінфін».

У широкому коридорі 26,5–27 гривень за долар національна валюта перебувала понад два місяці – від кінця квітня до початку липня. Зроблена 1 липня заява ексголови НБУ Якова Смолія про відставку через політичний тиск на нього спричинила зростання котирувань до 27 гривень 20 копійок за долар і навіть вище. Упродовж кількох торгових сесій ситуація стабілізувалася, але після призначення головою НБУ Кирила Шевченка девальвація національної валюти прискорилася.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ