«Водна арена» має всі шанси стати візиткою не лише Тернопільщини,а й всієї України,- Олексій Чернишов

«Водна арена» має всі шанси стати візиткою не лише Тернопільщини,а й всієї України,- Олексій Чернишов

25.07.20 08:35 0 711
На Тернопільщині триває будівництво унікального Центру веслувальних та водних видів спорту «Водна арена Тернопіль». Наразі на найбільшому в Україні веслувальному каналі вже укріплено берегову лінію габіонами, поглиблено русло дна земснарядом, влаштовано дорогу, трибуни та суддівську вишку, а також встановлено кабельну електролінію.

Під час робочого візиту у Тернопільську область Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов ознайомився з ходом будівельних робіт.

«Це дуже важливий об'єкт, на якому відбуватимуться змагання міжнародного рівня. Він європейського зразка, має трибуни і відповідні приміщення, кімнати для проживання спортсменів та гостей. Водна арена буде розвиватися, стартуватиме й друга черга будівництва. Впевнений, що вона стане візитівкою не лише нашого прекрасного Тернопілля, а й всієї України», - зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Також міністр наголосив, що даний об'єкт повинен використовуватися не лише кілька разів на рік для проведення змагань. Зокрема, тут є можливість проводити заходи різного рівня: конференції, семінари, тощо.

Найближчим часом на об'єкті заплановано облаштувати обвідний канал відповідно до вимог міжнародної федерації ICF, монтаж системи Аль-Бано (доріжки і буї), три стартові системи на 200 м, 500 м, 1000 м для отримання сертифікату від ICF на проведення чемпіонату світу і Європи, а також повністю облаштувати благоустрій території.

Завершена VIP-ложа на третьому поверсі підтрибунних приміщень. Також вже готові три коментаторські місця, конференц-зал на 100 місць, а також кафетерій з такою ж кількість посадочних місць. Зараз ведуться оздоблювальні роботи в готелі, де зможуть жити близько 80-ми людей.

Зараз триває благоустрій території – парковки, зелені зони, дорога, йде будівництво та монтаж елінгів. Цього тижня приступимо до громадських туалетів та душових у роздягальнях для спортсменів.

В стадії завершення трибуни, які розраховані на 1000 місць. Вже проплачені та замовлені у виробництво 1000 сидінь . Виробник – іспанська фірма, яка працювала з великими європейськими стадіонами. Сидіння, як пропонуються, навіть дешевше, ніж у українських виробників.

«Водна арена» - один з пріоритетних об`єктів у рамках програми «Велике будівництво». Завдяки цьому проекту ми зможемо залучити в область туристів, спортсменів. Вже цього року наше місто має всі шанси стати ареною чемпіонату світу з веслування на байдарках та каное серед ветеранів. Захід плануємо провести 2-4 жовтня в центрі веслування та водних видів спорту «Водна арена». Україна вперше прийматиме змагання з веслування такого високого рівня. Ми очікуємо близько тисячі учасників. Канада, Німеччина, Чехія, Польща, Велика Британія попередньо погодили свою участь. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб ці змагання відбулися на найвищому рівні. Адже від цього залежить, чи зможе Тернопіль в майбутньому претендувати на проведення інших великих міжнародних змагань. Ми проінспектували хід робіт і визначили кінцеві терміни здачі. Також з'ясували усі питання щодо фінансування», - зазначив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.

Також він наголосив, що фінансування, яке виділили цього року на будівництво об'єкту, буде достатньо, щоб завершити всі необхідні роботи.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ