Згідно з повідомленням, група, відома як «Тахрік-е-Талібан», пов'язана з афганським підрозділом екстремістського угруповання «Ісламська держава». Частина членів «Тахрік-е-Талібан» навіть приєдналися до філії угруповання «Ісламська держава», яка має штаб-квартиру на сході Афганістану.
Уряд Афганістану 26 липня не відповів на запити інформаційного агентства AP про коментар.
Доповідь підготувала група аналітичного контролю та контролю за санкціями ООН, яка відслідковує терористичні групи по всьому світу.
«Угруповання «Ісламська держава», навіть попри втрату підконтрольних територій, залишається здатним здійснити гучні атаки в різних частинах країни, включно з Кабулом. Угруповання також має на меті залучення талібів, які виступають проти угоди зі Сполученими Штатами», – йдеться у повідомленні, яке посилається на мирну угоду, підписану з талібами в лютому.
Ця угода була досягнута, щоб дозволити США припинити свою 19-річну військову присутність в Афганістані. Документ має на меті отримати від талібів гарантії, що підконтрольна рухові «Талібан» територія не буде використовуватися терористичними групами. Очікується, що угода також гарантуватиме участь талібів у боротьбі проти угруповання «Ісламська держава».
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Росія: в Хабаровську триває ...
Наступна новина: Половина британців ...
Топ-5 Лайфхаков: Как Открыть Сейф
Кому Насправді Потрібна Реклама На Білбордах По Всій Україні
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав