Тернопільщина отримає субвенцію на придбання житла для дітей-сиріт

Тернопільщина отримає субвенцію на придбання житла для дітей-сиріт

28.07.20 11:03 0 110
Діти-сироти й діти, позбавлені батьківського піклування як ніхто інший потребують належної уваги та підтримки. Тому держава спрямовує кошти не лише на створення будинків сімейного типу, а й на придбання індивідуальних квартир. Це дає змогу говорити про старт для молодих людей та їх реалізацію за допомогою державної підтримки.

На цьому наголосив заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Устенко під час засідання регіональної комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт.

Як поінформував начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Ростислав Дрозд, в області триває формування пропозицій щодо розподілу у 2020 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

«Працівники служби формують список дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які мають відповідний статус і потребують поліпшення житлових умов. Свої пропозиції нам подають районні державні адміністрації та об`єднані територіальні громади. Відповідно, кожна дитина отримає грошову компенсацію для забезпечення житлом за рахунок субвенції з державного бюджету. На Тернопільську область передбачено понад 11 млн. грн. субвенції», - зазначив Ростислав Дрозд.

Нагадаємо, в Тернопільській області проживає 960 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Відомий блогер ...

КОМЕНТАРІ