НБУ залишив незмінним курс гривні щодо долара

НБУ залишив незмінним курс гривні щодо долара

28.07.20 11:31 0 183
Національний банк України встановив на 28 липня курс 27 гривень 76 копійок за долар, це не відрізняється від офіційного курсу на .

На українському міжбанківському валютному ринку гривня впродовж усього торгового дня зростала в ціні – від ранкового рівня 27 гривень 84–87 копійок до рівня 27 гривень 67–69 копійок станом на 16:00, свідчать дані Finance.ua. Торги триватимуть ще до 17:00, але впродовж останніх годин сесії зміни не є показовими.

«На торгах, як і раніше, невелике перевищення пропозиції над попитом, що притискає котирування долара щодо гривні», – вказують експерти сайту «Мінфін».

У широкому коридорі 26,5–27 гривень за долар національна валюта перебувала понад два місяці – від кінця квітня до початку липня. Зроблена 1 липня заява ексголови НБУ Якова Смолія про відставку через політичний тиск на нього спричинила зростання котирувань до 27 гривень 20 копійок за долар і навіть вище. Упродовж кількох торгових сесій ситуація стабілізувалася, але після призначення головою НБУ Кирила Шевченка девальвація національної валюти прискорилася.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У рамках програми ...
Наступна новина: Кадиров заявляє,що йому ...

КОМЕНТАРІ