НБУ посилив гривню щодо долара на 9 копійок

НБУ посилив гривню щодо долара на 9 копійок

29.07.20 12:31 0 507
Національний банк України встановив опівдні 28 липня довідкове значення курсу 27 гривень 67 копійок за долар, це на 9 копійок менше за офіційний курс на .

На українському міжбанківському валютному ринку посилення гривні призупинилося – станом на 13:00, за даними Finance.ua, котирування становили 27 гривень 68–71 копійку за долар, хоча торги відкрилися на рівні 27 гривень 66–68 копійок за долар.

«На торгах по долару на 12-ту годину поступово пожвавилися покупці, які до цього вичікували мінімального значення котирувань. Зростання попиту призвело до зростання курсу», – відзначають експерти сайту «Мінфін», які відстежують перебіг торгів.

У широкому коридорі 26,5–27 гривень за долар національна валюта перебувала понад два місяці – від кінця квітня до початку липня. Зроблена 1 липня заява ексголови НБУ Якова Смолія про відставку через політичний тиск на нього спричинила зростання котирувань до 27 гривень 20 копійок за долар і навіть вище.

Після призначення головою НБУ Кирила Шевченка девальвація національної валюти прискорилася. Впродовж кількох останніх сесій регулятор показав учасникам ринку нові орієнтири – НБУ продав минулого тижня понад 300 мільйонів доларів за курсом дещо нижче від 28 гривень за долар. Нижній параметр нового коридору міжбанківський ринок нині знаходить без активної участі Нацбанку.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ