На Тернопіллі незабаром відбудеться відкриття Мельнице-Подільського та Скала-Подільського центрів надання адміністративних послуг

На Тернопіллі незабаром відбудеться відкриття Мельнице-Подільського та Скала-Подільського центрів надання адміністративних послуг

31.07.20 13:26 0 115
Протягом вересня-жовтня цього року на Тернопільщині заплановано відкриття центрів надання адміністративних послуг у Мельнице-Подільській та Скала-Подільській об'єднаних територіальних громадах. У Лановецькій ОТГ відкриття ЦНАП задекларували у І півріччі 2021 року.

На якому етапі виконання робіт, пов'язаних зі створенням й функціонуванням ЦНАП, у тому числі послуг соціального характеру в форматі «Прозорий офіс», обговорили під час наради заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Ігор Дем'янчук й представники громад.

За словами Ігоря Дем'янчука, в державі продовжується реформування системи надання адміністративних послуг. Зокрема, в області реалізується 12 проєктів зі створення та модернізації ЦНАП в об'єднаних територіальних громадах.

«Важливо, щоб реформа децентралізації успішно впроваджувалася на Тернопільщині. Завдяки їй доступні нові можливості для розвитку громад й надання послуг населенню на новому рівні. Тому фахівці, які працюватимуть у центрах надання адміністративних послуг, повинні пройти високу підготовку та якісно виконувати свою роботу», - зазначив Ігор Дем'янчук.

Також він наголосив, що усі послуги, як адміністративні так і соціального характеру, для максимальної зручності громадян будуть територіально зосереджені в одному місці.

Відкритість, прозорість, оперативність, ліквідація посередництва, орієнтація на одержувача послуг – серед основних принципів роботи «Прозорих офісів».

У Тернопільської області 6 об'єднаних територіальних громад беруть участь у програмі «Прозорий офіс»: Байковецька, Великогаївська, Великодедеркальська, Мельнице-Подільська, Скала-Подільська та Лановецька.

«Упродовж двох попередніх років у рамках програми «Прозорий офіс» відкрили центри надання адміністративних послуг у Великодедеркальській, Великогаївській та Байковецькій об'єднаних територіальних громадах. дані центри успішно надають послуги населенню», - наголосила начальниця департаменту економічного розвитку і торгівлі Галина Воляник.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненському районі ...
Наступна новина: У Києві іменем дисидента і ...

КОМЕНТАРІ