Іран на переговорах погодився виплатити компенсацію за літак, сказав за підсумками зустрічі офіційний представник МЗС Ірану Аббас Мусаві: його слова наводить державне інформагентство IRNA. Однак, додав чиновник, цей процес забирає багато часу і має різні технічні і юридичні аспекти.
«Багато пасажирів цього літака були нашими співвітчизниками, але на борту перебували і громадяни України. Переговори з цього питання тривають. Іран узяв на себе відповідальність за цю ненавмисну дію, і ми намагаємося виконати зобов'язання», – сказав Мусаві.
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба 31 липня на брифінгу підтвердив, що переговори відбулися конструктивно. За його словами, Іран тепер згодний на вивчення всіх обставин трагедії, притягненні до відповідальності всіх винних у катастрофі і готовий виплатити компенсації;
Іран також готовий виконати всі свої зобов'язання за міжнародними конвенціями у галузі авіації. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Процес запущений»: Кулеба розповів про підсумки зустрічі з делегатами Ірану щодо збиття літака «МАУ»
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Афганістан: 15 цивільних ...
Наступна новина: В ОАЕ почала працювати ...
Топ-5 Лайфхаков: Как Открыть Сейф
Кому Насправді Потрібна Реклама На Білбордах По Всій Україні
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав