На Тернопіллі діти і вчителі не мають бути заручниками політичних інтриг,- Володимир Труш

На Тернопіллі діти і вчителі не мають бути заручниками політичних інтриг,- Володимир Труш

21.08.20 12:56 0 119
Через невчасний розподіл освітньої субвенції у школах області не будуть вчасно закуплені меблі та обладнання.

«Починаючи з травня, обласна державна адміністрація кілька разів зверталася в обласну раду з приводу перерозподілу освітніх субвенцій. Йдеться про 37 млн. грн. Однак це подання депутати розглянули тільки 6 серпня. Процедура тендерів у рамках державної програми “Нова українська школа” триває як мінімум місяць. Тому ми просто фізично не встигнемо реалізувати заплановане до 1 вересня. Зокрема, йдеться про необхідне обладнання для педагогічних працівників та меблі для учнів початкових класів. Це буде на совісті депутатів обласної ради», - зазначив Володимир Труш.

Ускладнює ситуацію і прийняття змін до бюджету, де є ряд невідповідностей.

«Діти і вчителі не мають бути заручниками політичних інтриг. Тому ми докладемо максимум зусиль, щоб учні прийшли в оновлені класи», - наголосив голова ОДА.

Нагадаємо, облдержадміністрація звернулась до адміністративного суду, щоб оскаржити рішення облради від 6 липня, яким було внесено зміни до бюджету. Адже своїм рішенням депутати передбачили видатки на суму, яка значно перевищує доходи. Наступне слухання у справі відбудеться 10 вересня.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: США формально почали ...
Наступна новина: ЦВК Білорусі: інавгурація ...

КОМЕНТАРІ