Водночас в АМКУ наголосили, що частка бензинів та дизелю, які виробляються та ввозяться до України з Республіки Білорусь, є досить значимою для забезпечення в повному обсязі попиту споживачів на пальне.
«Зважаючи на поширення у ЗМІ інформації про можливе обмеження обсягів постачання нафтопродуктів з білоруських нафтопереробних заводів до України, Антимонопольний комітет України посилює моніторинг ситуації на ринках пального», – зазначили в АМКУ.
Останніми днями в ЗМІ висловлюються припущення, що ціни на пальне зростатимуть у випадку страйків на білоруських нафтопереробних заводах у зв'язку з шостою поспіль перемогою Олександра Лукашенка на виборах президента.
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У ЄС закликали Мінськ ...
Наступна новина: В американському секторі ...
Онлайн обучение английскому языку с нуля: что нужно знать
ТОВ «РГС Україна»: максимальні можливості ремонту спецтехніки та її гідравліки
Що потрібно знати про електро теплу підлогу?
PIT-11: що це таке і чому наприкінці лютого його повинні отримати всі легально працевлаштовані працівники