ООН закликає владу Білорусі звільнити незаконно затриманих

ООН закликає владу Білорусі звільнити незаконно затриманих

25.08.20 10:37 0 351
Організація Об'єднаних Націй закликає владу Білорусі негайно звільнити всіх, хто був незаконно затриманий під час акцій протесту, і припинити затримувати людей за здійснення їхніх прав на свободу висловлення поглядів та свободу мирних зібрань. Про це заявила речниця Верховного комісара ООН з прав людини Ліз Тросселл на брифінгу в Женеві.

Білорусь «зобов'язана забезпечити ведення повних і точних записів про всіх осіб, яких тримають під вартою», а також своєчасно інформувати членів їхніх сімей і адвокатів про те, де їх утримують, наголосили в ООН.

В організації повторили заклик Верховного комісара з прав людини до негайних, ретельних, незалежних і неупереджених розслідувань усіх тверджень про порушення прав людини.

В ООН також занепокоєні, що доля і місце перебування щонайменше восьми людей, які зникли після початку протестів 9 серпня, залишаються невідомими, і закликали білоруську владу переглянути свою позицію відмови від співпраці зі Спеціальним доповідачем ООН з питань Білорусі. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Мозаїчна психопатія. Олександр Лукашенко очима психіатра

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ