НБУ повідомив про зустріч свого голови з тимчасовою повіреною у справах США в Україні

НБУ повідомив про зустріч свого голови з тимчасовою повіреною у справах США в Україні

27.08.20 09:29 0 153
Голова Національного банку України Кирило Шевченко провів зустріч із тимчасовою повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін, повідомив сайт регулятора 25 червня.

«Учасники обговорили реформу корпоративного управління у державних банках, продовження співпраці України з міжнародними партнерами, зокрема МВФ, а також посилення двостороннього співробітництва між Україною та США», – ідеться в повідомленні.

«Нас дуже тішить, що ми з вами «в одному човні» в питанні реформи корпоративного управління в державних банках, яку ви плануєте продовжувати і посилювати. І, звісно, ми раді, що ви готові вирішувати такі виклики, як зниження частки поганих кредитів у державних банках», – наголосила представниця американської дипломатії.

Кирило Шевченко зазначив, що посилення корпоративного управління та зниження частки поганих кредитів у державних банках справді є пріоритетними для Національного банку.

Кирило Шевченко та Крістіна Квін обговорили також продовження співпраці України з міжнародними партнерами, зокрема Міжнародним валютним фондом. Голова НБУ зазначив, що центробанк виконав усі зобов'язання у сфері його відповідальності у межах програми співпраці. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: В МВФ говорять про продовження співпраці з Україною, але не про надання нового траншу

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Лукашенко та Путін ...
Наступна новина: Нобелівська лауреатка ...

КОМЕНТАРІ