Тихановська заявила,що протести у Білорусі не є антиросійськими чи антиєвропейськими

Тихановська заявила,що протести у Білорусі не є антиросійськими чи антиєвропейськими

27.08.20 10:23 0 536
Кандидатка у президенти Білорусі Світлана Тихановська заявила членам комітету закордонних справ Європейського парламенту що в країні відбулася мирна революція, і воля білорусів до демократії «не зломлена» післявиборчими репресіями, до яких вдався президент Олександр Лукашенко. Тихановська поспілкувалася з європарламентарями режимі відеоконференції з Литви, де вона перебуває.

При цьому вона підкреслила, що протести у Білорусі не носять ані антиросійського, ані антиєвропейського характеру, що це «прагнення людей вільно і справедливо обирати своїх лідерів».

«Білорусь прокинулася. Ми більше не опозиція. Нас тепер більшість», – сказала Тихановська європейським законодавцям, стверджуючи, що 23 серпня понад 200 000 чоловік вийшли на вулиці Мінська на найбільшу на цей час акцію протесту.

Вона підтвердила готовність почати діалог з владою у Мінську, щоб знайти шляхи розв'язання політичної кризи. «Воля народу не буде зламана… Я заявляю про наш намір домогтися вільних і справедливих виборів за допомогою діалогу», – наголосила Тихановська.

Вона заперечила заяви офіційного Мінська про нібито насильницькі дії протестувальників. «Відбулася мирна революція», – запевнила Тихановська. ФОТОГАЛЕРЕЯ: «Марші Свободи» у Білорусі: фото з мирних протестів у Мінську, Гомелі, Вітебську та Гродні (фоторепортаж)

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У столиці Вірменії в ...
Наступна новина: Африку оголосили вільною ...

КОМЕНТАРІ