Наближений до Путіна бізнесмен заявив про намір «роздягнути» Навального та його соратників

Наближений до Путіна бізнесмен заявив про намір «роздягнути» Навального та його соратників

27.08.20 09:40 0 118
Бізнесмен Євген Пригожин, якого засоби інформації називають «кухарем Путіна», уклав з комбінатом харчування «Московський школяр» договір відступлення права вимоги. Про це повідомляє пресслужба пов'язаної з Пригожиним компанії «Конкорд». Це означає, що Олексій Навальний, Любов Соболь і «Фонд боротьби з корупцією» (ФБК) мають виплатити борг майже 88 мільйонів рублів не комбінату, а особисто Пригожину.

«Я маю намір роздягнути і роззути учасників цієї групи недобросовісних людей. Безумовно, якщо товариш Навальний віддасть Богу душу, то особисто я переслідувати його на цьому світі не маю наміру. Відкладу це на невизначений термін. А пізніше відіграюся з усім задоволенням. Якщо ж Навальний житиме, то він має відповісти за всією суворістю російського закону», – цитує слова Пригожина «Конкорд». Бізнесмен також заявив, що його юристи «від почнуть роботу з примусового стягнення боргу» з Соболь і ФБК.

У жовтні 2019 року Євген Пригожин виграв у Росії у «Фонду боротьби з корупцією» суд, згідно з рішенням якого ФБК, Олексій Навальний і юрист фонду Любов Соболь мають виплатити загалом 88 мільйонів рублів. Позов був пов'язаний із розслідуванням ФБК, в якому фонд звинуватив комбінат харчування «Московський школяр», що належав Пригожину, в поставках неякісної їжі і викликаним цим спалахом дизентерії в московських дитячих садках і школах.

Через програний позов Навальний у липні 2020 року оголосив про закриття ФБК і створення нової юридичної особи – «Фонду захисту прав». Пригожин, дізнавшись про це, пожертвував ФБК мільйон рублів. Фонд повернув йому гроші. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Росія: Навальний оголосив про ліквідацію «Фонду боротьби з корупцією»

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ