НАБУ називає «надуманими» підстави,через які ВРП відмовилася відсторонити Вовка і його колег

НАБУ називає «надуманими» підстави,через які ВРП відмовилася відсторонити Вовка і його колег

05.09.20 08:53 0 150
Національне антикорупційне бюро розкритикувало позицію Вищої ради правосуддя щодо суддів Окружного адміністративного суду. Про це йдеться в повідомленні НАБУ в фейсбуці 3 вересня.

«Аргументи, які ВРП використала, ставши на захист суддів ОАСК, на думку НАБУ, є надуманими і можуть свідчити про наявність зв'язків з фігурантами опублікованих Національним бюро аудіозаписів – доказів у кримінальному провадженні», – йдеться в заяві пресслужби.

В Бюро не погоджуються з тим, що про підозру голові ОАСК Павлу Вовку та його колегам повідомили з порушеннями. Як стверджують в установі, фігуранти справи навмисно уникали особистого вручення, відтак підозри направили на їхні місця роботи, реєстрації та проживання.

Читайте також: ВРП відмовилася відсторонювати Вовка. Що тепер?

«Підозрювані судді ОАСК ухилялися від особистого отримання будь-яких повідомлень, продовжували відпустки та переховувалися від органу досудового розслідування. І лише після оголошення їх у розшук, з'явилися на робочих місцях та заявили про свою присутність. Після цього їм особисто повторно вручили відповідні повідомлення про підозру. Документи, які підтверджують цей факт – з-поміж матеріалів, наданих до ВРП», – стверджують у відомстві.

НАБУ також звертає увагу на те, що ВРП визнала належним повідомлення про підозру одному з суддів ОАСК, хоча всі фігуранти отримали їх в однаковий спосіб.

Також, згідно з позицією Бюро, ВРП ігнорує дозвіл слідчого судді Вищого антикорупційного суду на використання результатів негласних слідчих дій, який є в матеріалах справи.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі топ-10 ...
Наступна новина: Штаб ООС повідомив про ...

КОМЕНТАРІ