Тернопілля: за кошти з державної субвенції на Кременеччині придбали квартиру для юнака,позбавленого батьківського піклування

Тернопілля: за кошти з державної субвенції на Кременеччині придбали квартиру для юнака,позбавленого батьківського піклування

08.09.20 08:34 0 151
На Кременеччині дитина, позбавлена батьківського піклування, отримала ключі від власного житла. Однокімнатну квартиру придбали за кошти державної субвенції.

Голова Кременецької районної державної адміністрації Василь Ясіновський спільно із заступником голови районної ради Михайлом Месніковичем, першим заступником міського голови Миколою Матвіюком та директором КРЦСССДМ Аллою Злочевською привітали юнака.

«Діти, котрі не мають близьких родичів, повинні знати і відчувати, що про них дбають. А власне житло є хорошим стартом у доросле життя. Тому забезпечення житлом дітей -сиріт та осіб з їх числа залишається пріоритетним напрямком діяльності влади», - зазначив голова Кременецької районної державної адміністрації Василь Ясіновський.

Відповідно до спрямованих субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року №877 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 року №515) в сумі 344 317 гривень придбано однокімнатну квартиру для особи з числа дітей, позбавленої батьківського піклування в м. Кременець.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: Міжнародні резерви ...

КОМЕНТАРІ