Максим Степанов: МОЗ нарощує потужності медичної системи для боротьби з COVID-19

Максим Степанов: МОЗ нарощує потужності медичної системи для боротьби з COVID-19

08.09.20 08:22 0 150
Міністерство охорони здоров'я нарощує потужності медичної системи для боротьби з COVID-19. Для надання допомоги хворим з COVID-19 у лікарнях вже підготовлено 4467 моніторів пацієнта, 468 пересувних рентген-апаратів, 156 газоаналізаторів крові. Про це на щоденному брифінгу заявив Міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

“Ми бачимо тривожну динаміку – погіршення епідемічної ситуації з COVID-19. Щоб кожен пацієнт отримав належну допомогу, МОЗ нарощує потужність медичної системи. Станом на 2 вересня в 315 закладах охорони здоров'я, де лікують хворих на COVID-19, наявні 26 тисяч ліжок, а в резерві ще 213 лікарень, де понад 9 тисяч ліжок”, – повідомив очільник МОЗ.

Міністр наголосив, що основне завдання держави і МОЗ – забезпечити відповідним якісним лікуванням кожного, хто цього потребує. Наразі кількість апаратів ШВЛ у країні становить біля чотирьох тисяч, задіяно 227 апаратів.

Нагадаємо, під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді Максим Степанов зазначив, що для реального розвитку медичної галузі в Україні необхідно виділити на її фінансування мінімум 5% ВВП.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Тернопілля: голова ...

КОМЕНТАРІ