Військові з Сербії не приїдуть до Білорусі на спільні з Росією навчання

Військові з Сербії не приїдуть до Білорусі на спільні з Росією навчання

11.09.20 10:44 0 1681
Влада Сербії оголосила про рішення призупинити на найближчі пів року всі спільні військові навчання з іншими країнами. Про це після засідання сербського уряду 9 вересня повідомив міністр оборони Александар Вулін.

За його словами, Сербія перебуває під незаслуженим тиском з боку Європейського союзу. «Від нас вимагають ціною відмови від нашого європейського майбутнього, піддаючи великому тиску нашу політику, наш народ у Косові і в Республіці Сербській, щоб ми відмовилися від запланованих військових навчань із Білоруссю», – цитує слова міністра балканська служба Радіо Свобода.

Як заявили невдовзі після цього в міністерстві оборони Білорусі, Мінськ поки не отримував повідомлень з Белграда, що сербські військові не приїдуть на маневри «Слов'янське братерство-2020».

Раніше оголошені плани передбачали, що міжнародні антитерористичні навчання «Слов'янське братерство» відбудуться з 10 до 15 вересня за участю військовослужбовців із Білорусі, Сербії та Росії. У 2019 році такі маневри проводилися на сербській території. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У Сербії розкритикували речницю МЗС Росії за допис про президента Вучича у США

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Кремль назвав «дурнею» ...

КОМЕНТАРІ