На Тернопіллі затверджено протиепідемічні заходи під час проведення виборів

На Тернопіллі затверджено протиепідемічні заходи під час проведення виборів

16.09.20 10:33 29 637
Уряд затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів.

Відповідним рішенням, прийнятим на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів 14 вересня, встановлено додаткові вимоги щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв'язку з поширенням на території України COVID-19.

Документ, зокрема, передбачає: проводитиметься опитування щодо наявності симптомів респіраторних захворювань та температурний скринінг усім особам, які заходять до приміщень для голосування та приміщень виборчих комісій.

На вході до приміщення виборчої комісії, приміщення для голосування повинні знаходитися антисептики для рук. Також мають бути обладнанні місця для централізованого збору та утилізації засобів індивідуального захисту.

У приміщеннях буде нанесена розмітка, що вказує на дотримання дистанції не менше 1 метра. Потоки виборців, на вхід та на вихід, повинні бути розділені. Крім того, рекомендується у приміщенні одночасне перебування виборців з розрахунку не більше трьох осіб на один стіл для видачі бюлетенів.

Стільці, столи, меблі, які використовуються виборчої комісією повинні бути виготовлені з матеріалів, які можна продезінфікувати. Використання тканини на столах не дозволяється.

Члени виборчої комісії повинні дотримуватись фізичного дистанціювання. Тобто сидіти на відстані не менше 1 метра один від одного, або застосовувати фізичні бар'єри, наприклад, прозорі екрани.

Протирання дверних ручок, поручнів, сидіння тощо дезінфікуючими засобами потрібно проводити не рідше одного разу на 2 години, а вологе прибирання приміщення - не рідше одного разу на 4 години. Оброблювати окремі частини виборчих скриньок також можна, але потрібно не допустити потрапляння речовини та засобів дезінфекції усередину виборчої скриньки.

Виборці повинні дотримуватись протиепідемічних заходів, обробити руки дезінфікуючими засобами перед входом до приміщення, перебувати у респіраторі або захисній масці. При цьому члени виборчої комісії можуть звернутися до виборців з проханням тимчасово зняти маску для підтвердження особи.

Рекомендовано не брати дітей до виборчих дільниць. І користуватися особистою ручкою.

Виборці, які перебувають на самоізоляції, можуть здійснювати голосування за місцем перебування. Для цього потрібно не пізніше 20 години останньої п'ятниці перед днем виборів подати заяву з доданою довідкою медустанови про стан здоров'я (перебування на самоізоляції). У день голосування таким виборцям необхідно самостійно, не передаючи в руки членам виборчої комісії, показати документ, який підтверджує особу та громадянство України. Члени комісії, які забезпечують голосування за місцем перебування мають бути в масках, рукавичках, захисному щитку. І після кожного відвідування проводити утилізацію засобів захисту.

Слід зазначити, що засоби захисту повинні мати усі члени виборчої комісії, офіційні спостерігачі, поліцейські, працівники органів, закладів, установ, на території яких розміщені приміщення для голосування та приміщення виборчих комісій.

У разі виявлення випадку COVID-19 в одного із членів виборчої комісії, всі інші члени виборчої комісії можуть продовжувати виконувати свої функції при відсутності симптомів респіраторних захворювань.

У разі наявності контакту з хворим без застосуванням засобів індивідуального захисту, такі члени виборчої комісії направляються на самоізоляцію в порядку, встановленому законодавством.

До роботи на спеціальних виборчих дільницях, утворених у стаціонарних закладах охорони здоров'я та в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах, членам виборчої комісії, офіційним спостерігачам, поліцейським рекомендується не пізніше ніж за 72 години до дня виборів пройти тестування на наявність COVID-19 методом ПЛР.

Після завершення підрахунку голосів, передачі протоколів та бюлетенів для голосування у приміщенні виборчої комісії проводиться заключна дезінфекція.

Крім того, прийнятим документом доповнюється перелік осіб, яким дозволений в'їзд на територію України на час дії карантину: офіційними спостерігачами від іноземних держав та міжнародних організацій, які вестимуть спостереження за ходом виборчого процесу відповідних виборів.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ

аватар країна
busily - 16.09.20

лучше и не скажешь

аватар країна
milknumber1 - 16.09.20

Вот это да!

аватар країна
Lyntik102 - 16.09.20

Да, довольно интересная статья.

аватар країна
AdesWepore - 16.09.20

Супер-пупер!

аватар країна
iwannaeat - 16.09.20

Сколько ж можно говорить…

аватар країна
Zvezd_s_neba_ne_srivat - 16.09.20

Може Ваш сайт навіть підніметься у видачі за такий матеріал.

аватар країна
STartqi - 16.09.20

Всем привет. Понравился пост, ставлю 5 баллов.

аватар країна
Damenik777 - 16.09.20

прочитала с удовольствием

аватар країна
temporary_phenomenon - 16.09.20

Вы не правы.

аватар країна
maxanaxzero - 16.09.20

Так, досить цікава стаття.

аватар країна
DeltaEchoAlfa - 16.09.20

Изумительно!

аватар країна
Duckymitya - 16.09.20

Поразительно!

аватар країна
Vaddark - 16.09.20

Звідки берете інфу для постів якщо не секрет?

аватар країна
I_fuck_you_l - 16.09.20

хороший рассказ, все разложено по полкам

аватар країна
infern3 - 16.09.20

Мені, наприклад є чим поділитися, думаю не тільки мені.

аватар країна
Seeknopeek - 16.09.20

Велике спасибі!

аватар країна
Azhinu - 16.09.20

Сайт супер, побольше бы таких!

аватар країна
misantego - 16.09.20

Дякую за цікавий матеріал!

аватар країна
Maxxxim03 - 16.09.20

Все чітко і по справі. Добре написано, дякую.

аватар країна
Addmap - 16.09.20

Статья не однозначная - нельзя бросаться в крайности.

аватар країна
Seeknopeek - 16.09.20

Поразительно!

аватар країна
Veter_run - 16.09.20

Добавлю эту статью в закладки.

аватар країна
red_discotheque - 16.09.20

Сенкс. Цікаво, і взагалі корисний у Вас сайт

аватар країна
Ghost_of_real - 16.09.20

Після прочитання навіть мені тема стала цікава.

аватар країна
Pypkins - 16.09.20

я в восторге от Вашего стиля

аватар країна
nobodynogroup - 16.09.20

новина послав по інету.

аватар країна
GoodElena - 16.09.20

Я звичайно, мало, що тямлю в даній темі, але постараюся осилити.

аватар країна
RuslanG22 - 15.09.20

Это просто бомба!!!

аватар країна
nitcshe - 15.09.20

Понял не всё.