У 9 шахтарів-учасників акції протесту в Кривому Розі погіршився стан здоров’я,їх шпиталізували

У 9 шахтарів-учасників акції протесту в Кривому Розі погіршився стан здоров’я,їх шпиталізували

19.09.20 09:05 0 951
У дев'ятьох шахтарів-учасників акції протесту в Кривому Розі, погіршився стан здоров'я, їх підняли на поверхню й шпиталізували. Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. За його даними, на 16-й день підземного протесту в забої залишається 170 гірників чотирьох шахт.

Як повідомив Радіо Свобода голова міської організації Незалежної профспілки гірників Юрій Самойлов, наразі розпочався новий раунд переговорів із адміністрацією підприємства: учасників акції протесту на них представляють восьмеро гірників – по двоє від кожної з чотирьох шахт.

Він також повідомив, що через протест поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 293 Кримінального кодексу України (групове порушення громадського порядку), активні учасники акції отримали повістки на допит до правоохоронних органів у якості свідків.

«Я теж отримав таку повістку – як свідок. Але спілкуватись з ними не збираюсь: поки вони спілкуються з моїми адвокатами», – сказав Юрій Самойлов.

У Криворізькому міському відділенні поліції Радіо Свобода не підтвердили інформацію про відкриття справи щодо гірників. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У Кривому Розі до акції протесту гірників приєднуються залізничники

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Білорусі затримали ...
Наступна новина: Україна досі платить РФ ...

КОМЕНТАРІ