На Тернопільщині відбулась Всеукраїнська теренова гра «Гурби – Антонівці – 2020»

На Тернопільщині відбулась Всеукраїнська теренова гра «Гурби – Антонівці – 2020»

23.09.20 08:22 0 415
Всеукраїнська теренова гра спрямована на вшанування героїв боротьби за незалежність і територіальну цілісність України.

«Гурби-Антонівці» - це найбільша в Україні спортивно-патріотична теренова гра, започаткована у 2003 році. Її популярність зростає з кожним роком.

Цьогоріч гра тривала протягом 17-20 вересня у лісовому масиві біля села Антонівці Шумського району Тернопільcької області. До участі зголосились близько 200 осіб з усіх областей України.

Саме тут у 1944 році підрозділи Української Повстанської Армії потрапили в оточення військ НКВД, так званий „Гурбинський мішок”. П'ять тисяч українських героїв мужньо боролися проти понад 35 тисяч окупантів і після кількох виснажливих днів бою вирвалися з оточення. Цей бій увійшов в історію як найбільший бій УПА. Тому, молодь з усієї України вшановує полеглих тут українських героїв та знищених після бою жителів села Антонівці.

Учасники теренової гри діляться на дві команди (2 куреня, кожен поділяється на сотні, чоти, рої, - так, як і в УПА), які змагаються між собою за прапори одна одної та за кількість «вбитих» гравців суперника.

Перемогу отримує той, хто захоплює прапор противника і при цьому відстоює свій. З кожним роком стає все складніше це робити, адже командири «куренів» досконало вивчають терен гри, вдосконалюють тактику і стратегію, застосовують сучасні технічні можливості для вдалих маневрів.

Цього року «Гурби – Антонівці – 2020» відбулися з дотриманням усіх карантинних обмежень через пандемію COVID-19.

Мета заходу – формування у молоді національної свідомості, історичної пам'яті, громадянської позиції, патріотизму, готовності захищати Україну шляхом опанування духовної спадщини визвольної боротьби видатних особистостей українського державотворення ОУН – УПА; виховання фізично, інтелектуально та духовно розвиненої молоді України; залучення юнацтва та молоді до краєзнавчої діяльності, вивчення, охорони та відновлення пам'яток української історії та культури серед дітей та молоді.

Організатори гри: Міністерство молоді та спорту України, управління сім'ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації, громадська організація «Молодіжний Націоналістичний Конгрес».

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ