У Рівненській області за фактом втручання в роботу офіційного сайту Вараської міської ради відкрито кримінальне провадження

У Рівненській області за фактом втручання в роботу офіційного сайту Вараської міської ради відкрито кримінальне провадження

24.09.20 08:53 0 68
23.09.2020 за процесуального керівництва Сарненської місцевої прокуратури, на підставі матеріалів відділу у м.Вараш СБУ в області, Вараським відділом поліції розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом несанкціонованого втручання в роботу автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку (ч. 1 ст. 361 КК України).

Зокрема, невідомою особою на офіційному сайті Вараської міської ради 23 вересня розміщено фейкову статтю з інформацією про, нібито, здійснені ВП "Рівненська АЕС" викиди радіоактивних речовин, а також евакуацію місцевого населення.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснюється групою прокурорів Вараського відділу Сарненської місцевої прокуратури.

Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років або без такого.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ