На Тернопіллі облрада намагається перекласти відповідальність за свої помилки на нове скликання

На Тернопіллі облрада намагається перекласти відповідальність за свої помилки на нове скликання

03.10.20 08:10 0 49
Впродовж трьох місяців депутати Тернопільської обласної ради приймали зміни до обласного бюджету з порушеннями, де витрати значно перевищували доходи бюджету. Незбалансовані бюджетні рішення Тернопільської обласної ради Тернопільська обласна держана адміністрація оскаржувала у суді.

Лише після зауважень Мінфіну обласна рада нарешті дослухалася до пропозицій адміністрації та проголосувала за збалансовані зміни до бюджету. На цьому судовий процес міг бути завершений, а область могла б повернутися до стабільного фінансування усіх галузей. Але представники Тернопільської обласної ради не з'явилися на судове засідання. На додаток, обласна рада не оприлюднила та не надала суду документ про скасування оскаржуваного рішення, а саме – зміни до бюджету, за які депутати проголосували на сесії 29 вересня.

«На ми змушені надалі знаходитися у залах суду. Однак представники Тернопільської обласної ради, які найбільше підіймали галас про те, що вже і негайно треба вирішувати проблеми життєдіяльності області, проігнорували судове засідання. Таким чином у цьому процесі не поставлена крапка», - зазначив перший заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Дем'янчук.

Відтак, суд переніс засідання на 26 жовтня. Очевидно, що за порушення попередників надалі відповідатиме рада нового скликання.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Революція на граніті 1990 ...
Наступна новина: Білорусь скасувала ...

КОМЕНТАРІ