За заволодіння майном підприємства та легалізацію доходів,одержаних злочинним шляхом,судитимуть жителя Рівненського району

За заволодіння майном підприємства та легалізацію доходів,одержаних злочинним шляхом,судитимуть жителя Рівненського району

08.10.20 10:07 0 61
Прокуратурою Рівненської області завершено досудове розслідування та скеровано до Рівненського міського суду обвинувальний акт стосовно 30 річного жителя Рівненського району. Його звинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 1,3,4 ст. 358, ч. 1 ст. 205-1, ч. 3 ст. 206-2, ч. 2 ст. 209 КК України. Зокрема, йдеться про підроблення документів, які видаються державним реєстратором, а також підприємством з метою їх подальшого використання; використання завідомо підроблених документів; умисне подання для проведення державної реєстрації юридичної особи документів, які містять завідомо неправдиві відомості; протиправне заволодіння майном підприємства шляхом вчинення правочинів з використанням підроблених документів, що заподіяли велику шкоду; а також легалізацію (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом за попередньою змовою групою осіб.

Досудовим розслідуванням встановлено, що чоловік, у грудні 2017 року, подав реєстратору завідомо підроблені документи, на підставі яких було проведено державну реєстрацію ТОВ, до складу якого, на підставі підроблених документів, включено майно іншого Товариства разом із належним йому майном. У подальшому, зі складу учасників Товариства виключено попередніх власників, при цьому їх майно відчужено обвинуваченим на користь інших осіб.

Вказаними злочинними діями власникам Товариства завдано збитків на суму 2,5 млн грн.

Слід зазначити, що обвинувачений у вказаному кримінальному провадженні перебуває у міжнародному розшуку, а досудове розслідування стосовно нього проводилось у порядку спеціального (заочного) досудового розслідування.

Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років, з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Стокгольмі оголосять ...
Наступна новина: Напад на суддю у Рівному – ...

КОМЕНТАРІ