На Тернопіллі створюємо прозорий,надійний та швидкий механізм реєстрації та обліку гуманітарної допомоги,— Прем’єр-міністр

На Тернопіллі створюємо прозорий,надійний та швидкий механізм реєстрації та обліку гуманітарної допомоги,— Прем’єр-міністр

13.10.20 08:54 0 55
Кабінет Міністрів України на черговому засіданні 9 жовтня схвалив постанову щодо деяких питань організації ведення автоматизованої системи реєстрації гуманітарної допомоги.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль зауважив, що Уряд створює автоматизовану систему обліку отримувачів гуманітарної допомоги, а також визначає, що не лише товари, а і послуги, роботи та кошти можуть визнаватися гуманітарною допомогою.

«Ми створюємо прозорий, надійний та швидкий механізм реєстрації та обліку гуманітарної допомоги для нашої країни, чого вже давно чекала велика кількість людей та громадських організацій», — зазначив під час засідання Денис Шмигаль.

Крім того, Кабінет Міністрів затвердив Порядок проведення інвентаризації документації із землеустрою. За словами Прем'єр-міністра — це важливе рішення в напрямку доступності та прозорості галузі.

«Ідеться про спрощення процедур доступу та користування відомостями Державного земельного кадастру. Це рішення дасть можливість отримувати одну з найбільш популярних послуг в електронному форматі — видачу витягу з Держгеокадастру про земельну ділянку», — підкреслив Денис Шмигаль.

За словами Прем'єр-міністра, автоматизація процесу надання витягу без участі державного кадастрового реєстратора — це економія часу та шлях до зменшення зловживань у цій сфері.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ