Багатодітна хрещена мама Соломія Вітвіцька з чоловіком Владом стали героями ЖВЛ

Багатодітна хрещена мама Соломія Вітвіцька з чоловіком Владом стали героями ЖВЛ

20.10.20 17:40 9 831

Чоловік телеведучої Владислав Кочатков вперше зізнався, що було найважчим у подружньому житті з телезіркою.

Влад зізнався, що знаходитись в тіні популярної дружини амбіційному чоловіку дуже важко. Про це він розповів у сюжеті ЖВЛ. Ведуча ТСН на каналі 1+1 Соломія Вітвіцька і режисер/кліпмейкер (за суміцниством програміст-початківець) Владислав Кочатков цього року святкують сьому річницю весілля! Зі своїм чоловіком ведуча познайомилась на одному з робочих корпоративів 8 років тому, а вже за рік вони одружилися. Прихильники зіркової пари часто запитують у Соломії і Влада, коли ж у пари з'явиться первісток, на що ведуча з посмішкою відповідає: “Це справа особисто кожного. Не скажу, що я childfree. Ми не ходимо по лікарях чи по знахарях. В обох зі здоров’ям все гаразд. Все, що можу сказати - ми над цим активно працюємо”.

Та Соломія вже багатодітна мама — має аж семеро похресників! Серед них: донька двоюрідного брата Миколая маленька Ніколь, дочка ветерана Настя — з яким ведуча познайомилася на фронті — і син Іван української співачки і подруги Соломії Світлани Тарабарової.

Вітвіцька вже понад 10 років успішно піднімається по сходах телевізійної кар’єри, активно займається підтримкою соціальних та благодійний проєктів. Зокрема є куратором проєкту Переможці, присвяченого ветеранам-переможцям і паралімпійцям, які втратили кінцівки, але не втратили силу духу!

“У 2014-2015 роках з понеділка по п’ятницю я вела ТСН, а в суботу – неділю їздила на передову з артистами, з волонтерами і ми там намагалися підбадьорити хлопців, допомогти”, — розповідає Соломія.

Попри активний спосіб життя, постійні зйомки, благодійні акції, Соломія зізнається, що постійно проходить проби у телевізійній сфері, адже зупинятися на досягнутому не збирається.


Автор: УкрЗахідІнформ .

фото

фото

фото

фото

фото

фото
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 16)
Попередня новина: Переваги турів з Луцька
Наступна новина: Станки для гоління

КОМЕНТАРІ

аватар країна
Whataman - 20.10.20

Про що глаголят всі ці люди в коментах?

аватар країна
gRav404 - 20.10.20

Дійсно цікава тема.

аватар країна
Fediral - 20.10.20

И правда креатив...супер!

аватар країна
doa88 - 20.10.20

Очень хороший пост! Спасибо за проделанную работу!

аватар країна
Даня Вегас - 20.10.20

смени название домена

аватар країна
sexual_animal - 20.10.20

Изумительно!

аватар країна
kentawr13 - 20.10.20

Великолепная идея

аватар країна
SofiaSokol - 20.10.20

Ух ты :) Здорово как!

аватар країна
ya_not - 20.10.20

Супер! Автору - респект :)