Баку та Єреван обмінялися звинуваченнями в порушенні нового перемир’я

Баку та Єреван обмінялися звинуваченнями в порушенні нового перемир’я

21.10.20 08:53 0 435
Нова угода про припинення вогню в Нагірному Карабасі перебуває під загрозою після того, як Азербайджан та етнічні вірменські сили обмінялися звинуваченнями в поновленні обстрілів.

Рада безпеки ООН має провести закриті консультації щодо ситуації в Нагірному Карабасі та навколо нього 19 жовтня. Раніше генеральний секретар ООН Антоніу Ґутерріш закликав обидві сторони поважати перемир'я та засудив напади на мирне населення.

Перемир'я, оголошене 17 жовтня, є другою спробою встановити режим припинення вогню відтоді, як 27 вересня в регіоні поновилися масштабні бойові. Угода, укладена за посередництва Росії тижнем раніше, не змогла зупинити найбільшу з 1990-х років ескалацію бойових дій.

19 жовтня чиновники в Нагірному Карабасі заявили, що азербайджанські сили обстрілюють позиції вірменських сил у північних і південних районах лінії фронту.

Міністерство оборони Азербайджану заявило, що вірменські сили обстрілювали азербайджанські позиції в районах Горанбой, Тертер та Агдам упродовж ночі, а район Акджабеда обстрілювався вранці 19 жовтня.

Президент Азербайджану Ільгам Алієв заявив, що сили його країни взяли під контроль 13 селищ у регіоні Джабраїл, розташованому поблизу іранського кордону.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: «Кухар Путіна» вимагає 5 ...
Наступна новина: На Тернопільщині за ...

КОМЕНТАРІ