Нічник для дитячої: що потрібно знати?

Нічник для дитячої: що потрібно знати?

21.10.20 01:17 0 850

З появою на світ малюка, батьки намагаються створити максимально комфортні умови для його життя. Сьогодні існує величезна кількість різних девайсів для створення комфортної та затишної атмосфери в дитячій кімнаті, і одним з них є нічник. Даний світильник буде корисним не тільки для немовляти, але й для їх батьків. Він створює м'яке світло, що не дратує, при якому діти краще засинають, спостерігаючи біля себе маму.

Нічники запобігають розвитку страхів і боязні темноти, створюючи напівсвітло, яке на відміну від яскравого світла люстри, сприяє швидкому засинанню новонародженого. Для дітей старшого віку нічник також корисний для орієнтації в просторі, коли захочеться в туалет або попити на кухні води. Для мам нічник зручний при вигодовуванні або переодяганні малюка, прочитанні казок на ніч і т. д.

Далі, ми розглянемо найбільш популярні види цих світильників. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину smyrfik.com/detskie-nochniki-led-svetilniki, в якому безпосередньо можна придбати нічники для дітей.

Види світлодіодних нічників

Асортимент нічників для дитячої в останні роки помітно зріс. Найбільш зручними та практичними варіантами таких девайсів є:

  • Прищіпка. Він виконаний у вигляді звичайних або музичних іграшок, якими можуть гратися діти у хвилини активності. Кріпиться до ліжечка за допомогою прищіпки та працює від звичайної «пальчикової» батарейки. Це дуже зручний переносний світильник, який виконує розважальну та заспокійливу функції. Але водночас він генерує невеликий світловий потік, якого явно недостатньо для прочитання книги + потрібно періодично купувати батарейки. Як результат, він є ефективним тільки для самих маленьких діток.
  • Бра. Він підвішується або ставитися біля ліжка стаціонарно. Такі бра підходять для дітей віком 3-8 років, бо на них часто зображуються персонажі популярних мультфільмів і казок, що не може не подобатися. Найчастіше дизайн каганців-бра підбирають під інтер'єр дитячої кімнати. Світло, що випромінюється від цього нічника, дозволяє читати книги, переодягати дитину, при цьому не буде дратувати її при засинанні. Але об такий нічник малюк може поранитися, адже він розташований занадто низько + для роботи бра необхідна розетка, а при її відсутності доведеться використовувати переноску, що порушить гармонійний дизайн кімнати.
  • Проектор. Це тренд, що минає. Він являє собою стаціонарний світлодіодний світильник, який проектує запрограмований візерунок на стелю або стіну. Через те, що нічники-протектори дають мінімум світла, прилади виконують більше декоративну функцію, ніж практичну. Він генерує освітлення, яке не дратує малюка, а також забезпечує непогану видимість для годування дитини та догляду за нею вночі. Проте, виробленого ним світла недостатньо для читання книги.
  • Настільна лампа. Це може бути звичайна настільна лампа з необхідною функцією або прилад з дизайнерським акцентом, що виконує одночасно декоративну функцію. Основними її плюсами є мобільність (вона без проблем переноситься в будь-яке місце) та забезпечення достатньої освітленості для дитячої кімнати. Але є й мінус — для роботи необхідна електророзетка або подовжувач.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 7)
Наступна новина: В Одесі бібліотекарки ...

КОМЕНТАРІ