В Україні запустили роботу контакт-центру з протидії поширенню COVID-19

В Україні запустили роботу контакт-центру з протидії поширенню COVID-19

04.11.20 08:54 0 93
МОЗ запустило роботу контакт-центру з протидії поширенню COVID-19, який працюватиме цілодобово. Відтак, зателефонувавши за номером 0-800-60-20-19, можна буде отримати офіційну та вичерпну інформацію з усіх питань щодо COVID-19.

«Ми сподіваємося, що він допоможе громадянам оперативно отримувати важливу інформацію та правильно протидіяти поширенню коронавірусної хвороби», - зазначив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

До роботи контакт-центру буде задіяно 150 операторів. Якщо їм необхідно буде уточнити інформацію, - таке звернення вони реєструють у відповідній CRM-системі, яка автоматично надсилатиме його на розгляд до центрального чи місцевого органу влади відповідно до компетенції. А після отримання необхідної інформації оператори зв'язуються із заявником, щоб її озвучити.

Такий алгоритм роботи пов'язаний передусім з тим, що продовжує зростати кількість нових хворих, - осіб, які потребують швидких та надійних відповідей на питання щодо проведення безкоштовного тестування, надання невідкладної допомоги або ж забезпечення ранньої самоізоляції з моменту виявлення перших симптомів тощо

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ