Він так хотів,щоб ми жили краще,- мама Героя України Оксана Гарматій

Він так хотів,щоб ми жили краще,- мама Героя України Оксана Гарматій

04.11.20 09:10 0 46
3 листопада, в у День ракетних військ та артилерії , голова обласної державної адміністрації Володимир Труш зустрівся з мамою Героя України Володимира Гарматія.

«Він був дуже чуйною, доброю і привітною людиною. Він не міг сидіти і чекати, коли щось зміниться. Він хотів, щоб ми жили краще. Тому й пішов у зону АТО», - згадує Оксана Гарматій, мама Героя.

… З того трагічного дня пройшло шість років. Але материнське серце досі не може змиритися з втратою. Володимир Гарматій народився у с. Чернелів-Руський Тернопільського району. У червні 2014-го молодший лейтенант, командир взводу бригадної артилерійської групи 51-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Північ» пішов у зону АТО. Під час виконання завдань він особисто очолював групу планування вогневого ураження противника. А 25 липня, під час виконання бойового завдання, молодший лейтенант героїчно загинув. У 2016 році Володимиру Гарматію присвоєно звання «Герой України» (посмертно).

«Людина живе доти, доки про неї пам`ятають. Я особисто не був знайомий з молодим військовим Володимиром Гарматієм, але історія його героїчного вчинку заслуговує глибокої поваги. Дякую родині за справжнього Героя. Лише людина, яка виросла у люблячій сім'ї, отримала правильне виховання, могла пожертвувати собою заради інших. Кажуть, час лікує. Але материнський біль за сином, часу не підвладний. Ми розуміємо, що ніякі слова чи подарунки не заглушать біль втрати. Навіть через роки. Але наше спільне завдання - підтримувати тих, хто загинули за кращу долю України. Ми розділяємо вашу втрату. Володя завжди житиме в нашій пам'яті», - зазначив голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Тернопіллі ...

КОМЕНТАРІ