У Рівненській області за втручання прокуратури державі повернуто земельну ділянку вартістю понад 11 млн грн

У Рівненській області за втручання прокуратури державі повернуто земельну ділянку вартістю понад 11 млн грн

05.11.20 08:05 0 107
Господарський суд Рівненської області задоволив позовну заяву Здолбунівської місцевої прокуратури в інтересах сільської ради Гощанського району до одного з підприємців Рівненщини.

Так, прокуратурою встановлено факт порушення інтересів держави суб'єктом господарювання, який використовував земельну ділянку площею 7 га, вартістю 11,6 млн грн на підставі підробленого Державного акта на право постійного користування.

Внаслідок таких протиправних дій органи влади були позбавлені можливості розпоряджатися земельною ділянкою, зокрема передавати її в користування іншим особам, у зв'язку з чим порушено як економічні інтереси держави, так і інтереси місцевої територіальної громади, оскільки орендна плата за користування землею не надходила.

Щоб відновити порушені майнові права держави, місцева прокуратура пред'явила до господарського суду Рівненської області позов про припинення права постійного користування земельною ділянкою, скасування Державного акта на право постійного користування землею та зобов'язання повернути земельну ділянку.

Суд погодився з доводами прокурора та зобов'язав підприємця повернути у власність громади земельну ділянку вартістю понад 11 млн грн.

Після набрання судовим рішенням законної сили органи прокуратури забезпечуватимуть його реальне виконання.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ