Володимир Труш зустрівся з колективом класичного університету Тернополя

Володимир Труш зустрівся з колективом класичного університету Тернополя

05.11.20 08:34 0 110
Про покращення умов навчання та поліпшення матеріально-технічної бази Західноукраїнського національного університету йшлося під час поїздки голови Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш до навчального закладу.

Він зустрівся з колективом класичного університету Тернополя та взяв участь у засіданні ректорату. Під час діалогу присутні розповіли про організацію навчального процесу в дистанційному режимі, наукову діяльність професорсько-викладацького колективу та реалізацію стратегії розвитку вищої освіти в Україні.

«На Тернопільщині є перший, і єдиний на цю мить, — це класичний університет. Це велика праця та визнання. Відкриваються багато можливостей — нові факультети, більше спеціальностей та студентів. Як показав цей рік — майбутнє за диджиталізацією. Важко було звикати до нової форми роботи, але ви змогли, — зазначає Володимир Труш. – В університеті реалізовують багато проєктів. Найбільш мені сподобався проєкт басейну, вартість якого приблизно 30 млн грн. Сподіваємося, завдяки коштам Державного фонду регіонального розвитку ми реалізуємо цей проєкт».

Як додав голова Тернопільської ОДА, пандемія не буде тривати роками. Тому необхідно потурбуватися про спортивне виховання молоді.

Також під час зустрічі голова Тернопільської ОДА нагородив викладачів за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у підготовку і виховання висококваліфікованих кадрів. Зокрема, грамотами обласної державної адміністрації нагородили Крайняк Людмилу Костянтинівну, доцента, виконувача обов'язків завідувача кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій та Іващук Ірину Олегівну, доктора економічних наук, професора, директора ННІМВ ім. Б.Д. Гаврилишина.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Локдаун поки не ...
Наступна новина: На Тернопіллі верховна Рада ...

КОМЕНТАРІ