На Тернопільщині змінили епідеміологічне зонування

На Тернопільщині змінили епідеміологічне зонування

07.11.20 11:41 0 67
Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла нове епідеміологічне зонування. Відтак, на Тернопільщині не має жодного району в «помаранчевій» чи «жовтій» зоні.

«Ми взяли до уваги рішення засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Відтак, на території міста Бережани, Кременець та Чортків, Гусятинський, Заліщицький, Монастириський, Підволочиський, Підгаєцький, Теребовлянський, Тернопільський та Шумський райони Тернопільської області встановлено «червону» зону карантину», – зазначає заступник голови державної адміністрації Ігор Гайдук.

Заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Гайдук, закликав представники органів місцевого самоврядування не ігнорувати карантинні обмеження. Адже йдеться про життя та здоров'я людей.

Наразі в Тернопільській області 813 осіб госпіталізовані до лікувальних медичних закладів, з них 613 осіб знаходяться на стаціонарному лікуванні (608 – дорослі, 5- діти). До апарату ШВЛ підключено 20 осіб, на кисневих концентратах знаходяться 113 пацієнтів і на поточному кисні - 182. Пацієнти з підозрою – 200, з них 193 дорослі та 7 діти. Завантаженість ліжкового фонду лікувальних закладів області, без підозр, становить 37, 2 %.

«Зараз перед медзакладами стоїть першочергове задання — забезпечення ліжок киснем. Кожен керівник щоденно звітує про проведену роботу. До кінця року ми плануємо забезпечити мінімум 80% такого ліжкового фонду. Наразі ми з цим завдання справляємося», - каже заступник начальника Управління охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації Тетяна Скарлош.

До слова, з 00 годин 00 хвилин 09 листопада (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: США закликає білоруську ...

КОМЕНТАРІ