На Тернопіллі представниками Держенергонагляду оглянуто 25 тисяч об’єктів теплоенергетичної інфраструктури

На Тернопіллі представниками Держенергонагляду оглянуто 25 тисяч об’єктів теплоенергетичної інфраструктури

12.11.20 14:02 0 73
Опалювальний період вже розпочато у більшості населених пунктів України відповідно до розпорядчих документів органів місцевого самоврядування з урахуванням температурних умов.

Станом на 05 листопада по країні включено в роботу 88% опалювальних котелень та подано теплоносій 84% споживачів теплової енергії.

На 100% включено у роботу опалювальні котельні та подано теплоносій споживачам у Волинській, Івано-Франківській, Закарпатській, Хмельницькій, Вінницькій, Кіровоградській, Рівненській, Полтавській та Житомирській областях. В інших регіонах:

? у Львівській, Тернопільській та Київській областях – 98%;

? у Харківській, Чернігівській, Сумській, Луганській областях та м. Києві – 93-97%;

? у Чернівецькій області – 88%;

? у Черкаській області – 74-76%;

? у Запорізькій, Донецькій та Дніпропетровській областях – 60-65%;

? у Одеській області – 51%;

? у Миколаївській області – 41%;

? у Херсонській області – 13%.

Також з метою забезпечення надійного та сталого функціонування систем теплопостачання і теплоспоживання, Держенергонагляд проводить активну роботу щодо оцінки готовності енергетичних господарств суб'єктів відносин у сфері теплопостачання до роботи в опалювальний період 2020-2021 років. Так, за зверненнями суб'єктів господарювання, було здійснено моніторинг 25 тисяч енергетичних об'єктів.

Загалом за результатами проведених моніторингів з питань технічного стану, організації експлуатації теплових, тепловикористальних установок і мереж та їх готовності до опалювального сезону, виявлено 2 762 порушення вимог діючих норм і правил у сфері теплопостачання. З метою усунення порушень керівникам суб'єктів господарювання було надано рекомендації у вигляді довідок з переліком невідкладних заходів, які необхідно усунути у встановлені терміни. Станом на 05 листопада суб'єкти відносин у сфері теплопостачання усунули 2 412 порушень (87%).

Крім того, Держенергонагляд забезпечує видачу актів щодо підтвердження факту відсутності газифікації природним газом багатоквартирних будинків та відсутності або нефункціонування в зазначених будинках систем централізованого теплопостачання відповідно до вимог Порядку застосування тарифів на електроенергію, затвердженого постановою НКРЕ від 23 квітня 2012 р. № 498.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Києві залишаються ...
Наступна новина: Адміністрацію глави Чечні ...

КОМЕНТАРІ