Тернопілля: наше основне завдання - забезпечення всіх мешканців області якісними адмінпослугами,- Ігор Дем`янчук

Тернопілля: наше основне завдання - забезпечення всіх мешканців області якісними адмінпослугами,- Ігор Дем`янчук

14.11.20 13:12 0 212
Покращення якості надання адміністративних послуг на місцях - одне з ключових завдань децентралізації. Тому дуже важливо, щоб у кожній об`єднаній територіальній громаді працював сучасний ЦНАП. На цьому акцентував увагу перший заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Дем`янчук під час онлайн-наради з питань трансформації ЦНАПів райдержадміністрацій в ЦНАПи органів місцевого самоврядування.

«3 листопада цього року прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі». Він передбачає створення до 01.01.2022 року центрів надання адміністративних послуг міськими, селищними радами, що здійснюють свої повноваження в населених пунктах – адміністративних центрах районів (станом на 1 січня 2020 року) та прийняття (за потреби) майна ЦНАПів, утворених при районних державних адміністраціях, що ліквідовуються. Закон передбачає суттєві зміни у підходах до організації роботи ЦНАП. Тому наше основне завдання - докласти максимум зусиль та знайти спільні рішення з метою забезпечення мешканців області якісними адмінпослугами», - зазначив перший заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Дем`янчук.

Загалом, в області діє 30 центрів надання адміністративних послуг у всіх районних державних адміністраціях (крім Шумської), місті обласного значення – Кременці, а також у Байковецькій, Борсуківській, Бережанській, Більче-Золотецькій, Великогаївській, Великодедеркальській, Золотниківській, Козлівській, Підволочиській, Тернопільській, Скалатській, Чортківській і Шумській об'єднаних територіальних громадах.

Протягом січня – жовтня 2020 року ЦНАП надано понад 227 тис. послуг. З них 87 тис. – у сфері землевпорядкування, 5 тис. – міграційних послуг та 59,2 тис. – з питань реєстрації.

Довідково. Станом на 1 листопада 2020 року за надані адміністративні послуги через ЦНАП до державного, районних, міських та селищних бюджетів надійшло коштів на суму 8,1 млн гривень.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ