Ми сприятимемо розвитку книговидання в Тернопільській області,- Віктор Устенко

Ми сприятимемо розвитку книговидання в Тернопільській області,- Віктор Устенко

14.11.20 13:01 0 220
12 листопада відбулося засідання обласної видавничої ради. Було визначено авторів, на видання творів яких буде надана фінансова підтримка.

Участь у засіданні взяв заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Віктор Устенко.

«Тернопільщина – одна з лідерів книговидання в Україні. У місцевих видавництвах друкуються найвідоміші українські автори. Тому ми всілякими зусиллями намагаємося розвивати видавничу сферу, — каже Віктор Устенко. - розглянули заявки від місцевих авторів. Кожне видання заслуговує окремої уваги. Тому усі твори ми детально опрацюємо, а тоді приймемо остаточне рішення про фінансову підтримку. Особливу увагу ми звертатимемо на літературу національно-патріотичного виховання та видання, які популяризують наш край», - каже Віктор Устенко.

Члени видавничої ради своїм рішенням підтримали творчі проекти 20 місцевих авторів на загальну суму 180 000 гривень. На наступному черговому засіданні обласної видавничої ради будуть розглянуті проекти інших авторів.

До слова, на 2020 рік згідно з програмою розвитку видавничої справи та інформаційного простору у Тернопільській області на 2017-2020 роки, рішенням бюджетної комісії обласної ради на обласну видавничу раду виділено 250 тисяч гривень.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Посадовці США: вибори 3 ...
Наступна новина: Побитий особами в масках у ...

КОМЕНТАРІ