Цьогоріч на Тернопільщині було більше 3,3 тисячі вакансій у сільськогосподарській сфері

Цьогоріч на Тернопільщині було більше 3,3 тисячі вакансій у сільськогосподарській сфері

14.11.20 11:47 0 89
У січні-жовтні 2020 року у сільському, лісовому та рибному господарстві роботодавці Тернопільщини шукали працівників на 3317 вакансій.

Станом на 11 листопада 2020 року сільськогосподарські товариства області мають ще 13 вакансій. Їм потрібні: тваринник, свинар, підсобник, тракторист, водій автотранспортних засобів, бухгалтер, агроном, оператор формувальної машини, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, менеджер зі збуту, інженер-землевпорядник.

На таких фахівців є попит у Бережанському, Бучацькому, Кременецькому, Лановецькому, Монастириському, Чортківському та Шумському районах Тернопільської області.

Своїм працівникам роботодавці готові платити до 13000 тис. гривень. До слова, середня заробітна плата трактористів та водіїв від 10 тис. грн.

Якщо Ви маєте бажання працювати у сфері сільського господарства і Вас зацікавили вказані вакансії, зверніться до місцевої районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості або Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Україна підписала з NASA ...
Наступна новина: Фоторепортаж: під ...

КОМЕНТАРІ