У Львові поліція заблокувала роботу ринків через карантин,який вирішила ігнорувати міська влада

У Львові поліція заблокувала роботу ринків через карантин,який вирішила ігнорувати міська влада

16.11.20 09:54 0 214
У Львові поліція заблокувала роботу принаймні чотирьох ринків і одного торговельного центру, щоб не допустити порушень запровадженого рішенням уряду України так званого «карантину вихідного дня», яке львівська міська влада відмовилася виконувати.

Поліція Львівщини ще вдень висловила вдячність громадянам, які надають інформацію про недотримання протиепідемічних заходів, і закликала громадян і керівників суб'єктів господарювання неухильно виконувати вимоги «карантину вихідного дня», запровадженого урядом України до кінця листопада.

«14 листопада, станом на 11.00 до поліції Львівщини надійшло 11 повідомлень про порушення правил карантину. Правоохоронці реагують на усі такі повідомлення: проводять профілактичні бесіди, а у випадках, якщо громадяни чи керівники суб'єктів господарювання не припиняють правопорушення, – притягують їх до передбаченої законодавством відповідальності, зокрема, складають адмінпротоколи за ст.44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення», – мовиться в повідомленні відділу комунікації поліції Львівської області.

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ